Autor prezentacji
Perechuda_m.jpg
Ważne polskie strony
Inne artykuły na temat poruszony w wykładzie
Niektóre artykuły autora dostępne w sieci
Publikacje książkowe autora
  • Dyfuzja wiedzy w przedsiębiorstwie sieciowym. Wizualizacja i kompozycja, Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, 2005 rok, Wydanie I
  • Zarządzanie wiedzą w przedsiębiorstwie, PWN, Warszawa 2005
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem przyszłości, wyd. Placet

Kazimierz Perechuda - ur. w 1953 r. w Głuszycy; mgr ekon. 1976 r.; mgr filoz. 1979 r.; dr n. o org. i zarz. 1982 r.; dr hab. n. e. 1990 r.; prof. n. e. 1999 r.

Prof. ndzw. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu 1992 r.; prof. ndzw. w Wyższej Szkole Inżynierskiej w Zielonej Górze 1993 r.; prof. ndzw. AWF we Wrocławiu 1993 r.; prof. ndzw. AE we Wrocławiu 1994 r.; prof. zw. AWF we Wrocławiu 1999 r. Kierownik Zakładu Organizacji i Zarządzania w Katedrze Sportu AWF we Wrocławiu 1993 r.; kierownik Katedry Zarządzania Informacją i Wiedzą Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu 2003 r.; rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości w Wałbrzychu 1996 r. Członek Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN w kadencji 2003–2006. Współtwórca szkoły naukowej: wrocławskiej prakseologiczno-metodologicznej szkoły zarządzania. Wypromował 3 doktorów. Autor 121 publikacji (z czego 13 – publikacje zwarte).

prof. zw. dr hab. Kazimierz Perechuda

Wydział Zarządzania i Informatyki
Instytut Informatyki Ekonomicznej
Katedra Zarządzania Informacją i wiedzą